Haber

Yeni Şafak Yazarından Hedef Hayko Cepkin: ‘Bizi Kim Neden Kandırıyor?’

Kemal Kılıçdaroğlu’na desteklerini açıklayan sanatçılar seçim sonrası hedef haline geldi. Yeni Şafak yazarı İsmail Kılıçarslan, Hayko Cepkin’e hakaret etti. ‘Bu benim son konserim olabilir’ diyen Kılıçarslan’ın, bu yaz 20 konseri var.

‘O kaltağa baktı ve ‘Kim, neden bizi kandırıyor?’ dedi. hah bile demiyorlar

Yeni Şafak yazarı İsmail Kılıçarslan, bugünkü yazısında, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyenleri hedef aldı.

Sanatçı Hayko Cepkin seçim öncesi ‘Sandıkta ne yapacağınızı hepiniz çok iyi biliyorsunuz ki bitmesin’dedi.

Hayko Cepkin’in bu sözlerini hedef alan Kılıçarslan, Oy toplamak için ‘son konserim olabilir’ diyen ahmağın bu yaz 20 konseri var. O kaltağa baktı ve ‘Kim, neden bizi kandırıyor?’ dedi. hah bile demiyorlarsöz konusu.

Kemal Kılıçdaroğlu’na oy veren ve Kılıçdaroğlu’nun bizzat kendisi tarafından ‘bu seçimi mutlaka kazanacağız’ sözüne inandırarak rehabilite etme gibi bir üzüntümüz ve sorumluluğumuz yok.

Kılıçarslan bugünkü yazısında şunları ifade etti:

Konuşmaya devam ediyorum. Kemal Kılıçdaroğlu’na oy verenleri, bizzat Kılıçdaroğlu’nun kandırdığı insanları ‘bu seçimi mutlaka kazanacağız’ diye rehabilite etmek gibi bir kaygımız ve sorumluluğumuz yok. Yeter ki kendilerini bu kadar temelsiz bir şekilde ‘üstün’ olarak tanımlayan bu insanların şerrinden emin olalım.

Bak, sana açıkça söylüyorum. Artık bu çeteyi rehabilite etmek için yapabileceğimiz hiçbir şey olmadığına inanıyorum. Bu yüzden çabayı bir an olsun durdurmadan çabalamaktan ve didinmekten başka çıkış yolumuz yok.

Politikacılar tarafından ‘yönlendirilen’ bu kitlenin ne kadar tehlikeli olabileceğini bir an için bile olsa unutmaya gerek yok.

Bunu önümüzdeki dönemde daha çok konuşacağız.’

onikisubat-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu