Haber

Tepebaşı Belediyesi, Eskişehirlileri doğa sporları ile buluşturuyor

Tepebaşı Belediyesi tarafından ilçenin farklı noktalarında düzenlenen eğitim programları, Eskişehirlileri açık havada sporla buluşturuyor.

Tepebaşı Belediyesi’nin kent halkının sporla sağlıklı bir ortamda buluşması amacıyla düzenlediği etkinlikler devam ediyor. Bu kapsamda açık havada gerçekleştirilen sabah tatbikatları vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşiyor. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Pazar günleri düzenlenen egzersiz programları, uzman spor eğitmenleri eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Sabah tatbikatları Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri saat 09.00’da Batıkent Mahallesi M. Abdülcemil Kırmızıoğlu Parkı’nda, Salı ve Perşembe günleri saat 09.00’da Şeker Park ve Kumlubel’de, Pazar günleri Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda yapılmaktadır. Özdilek Ormanlık Alanı’nda 09.50’de ve 11.15’te başlıyor.

Yoga eğitimleri devam ediyor

Uzman eğitmenler gözetiminde gerçekleştirilen yetişkin yogası eğitimleri ise haftada bir olmak üzere iki farklı noktada gerçekleştiriliyor. Vücut esnekliğini ve stabilitesini artırmasının yanı sıra gerginlik ve nefes almaya da katkı sağlamasıyla bilinen yoga eğitimleri, cumartesi günleri 09.50-10.50 saatleri arasında Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda, 11.15-12.15 saatleri arasında Özdilek Ormanı’nda gerçekleştiriliyor. Ayrıca eğitim programlarına katılmak isteyen vatandaşların yanlarında havlu, su ve mat getirmeleri gerektiği belirtildi. – ESKİŞEHİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu