Haber

Ebrar Karakurt’u Hedef Edenlere Fatih Altaylı Zor

2023 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası yarı finalinde Filenin Sultanları, İtalya’yı geriden 3-2 mağlup ederek adını finale yazdırmayı başardı. Bu kusursuz galibiyetin ardından tüm ülke sevinçten havalara uçarken, başarılı oyuncumuz Ebrar Karakurt da gündeme geldi.

Azmi ve başarılı performansıyla mükemmellik yaratan Ebrar Karakurt, Polonya’da çeyrek finalde elde ettiği galibiyetin ardından sevincini sosyal medya hesabından paylaştı.

X hesabından yapılan paylaşım kısa sürede ülke gündeminin konusu oldu.

23 yaşındaki sporcumuz paylaşımına “Savaşa karşı savaşı kazanıyoruz” notunu düştü.

Ebrar’ın, “Müslüman Türk Milleti olarak sana tahammül etmeye devam ediyoruz…” yorumuna cevabı “Aptallık etme Abdülhamid” oldu.

Takımımız yarı finalde İtalya’yı mağlup ettikten sonra Ebrar, maçın ardından bir paylaşım daha yaptı.

“Abdülhamid’i boş bırakma” pankartı ortalığı karıştırdı.

Tartışmalara yol açan paylaşımın ardından Ebrar, bahisle ilgili açıklama yaptı.

Söz konusu arkadaşın adı Ahmet, Mehmet ya da Berke olabilirdi. Konu başka yerlere taşınmaya çalışılıyor. Pazar günü önemli bir maçımız var, ona odaklanıyorum. Ülkeme sevgiler ♥️??

Gazeteci Fatih Altaylı da Ebrar’a destek veren isimler arasındaydı.

Altaylı, ‘Sporcumuz eleştirilerin odağı haline geldi. Bütün pis trollerin onun adını Abdülhamit olarak değiştirip bu yüzden ona hakaret etmeleri ne güzel. Cevap verirseniz sırf ecdada hakaret ettiler diye bunu amaç edinsinler. Bilginiz olsun, benimle bu şekilde konuşan herkes Fatih Sultan Mehmet’e hakaret ediyor demektir. Çok kötüler.’söz konusu.

yildirimhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu