Haber

Taraklı’da ulaşıma yapılan yatırımlar sürüyor

Sakarya’nın Taraklı ilçesinde asfalt ve kilitli parke çalışmaları sürüyor.

Taraklı Belediyesince, ilçe merkezi, Karagöl Yaylası yolu, Mahdumlar, Kemaller, Uğurlu, Akçapınar, Hacıaliler, Pirler, Çamtepe, Duman, Alballar, Aksu, Esenyurt, Avdan, İç ve Dış Dedeler yolları olmak üzere 16 mahallede sıcak asfalt ve beton yol çalışması yapıldı.

Taraklı Belediyesi tarafından cadde ve sokaklarda sürdürülen bakım çalışmaları kapsamında, TOKİ yolunda genişletme çalışmalarının akabinde taş duvar ve kilitli parke çalışmaları devam ediyor.

Taraklı Belediye Lideri İbrahim Pilavcı, yol imal ve benzeri çalışmaları misyona geldikleri birinci günden beri sürdürdüklerini belirterek, “Her gün farklı bir adreste, vatandaşlarımıza elimizden geldiği kadar hizmet etmeye çalışıyoruz. Mahallelerimizde sıcak asfalt çalışmalarımızın birden fazla bitti. Bizlerden dayanaklarınız hiçbir vakit esirgemeyen pahalı büyüğümüz Büyükşehir Belediye Liderimiz Sayın Ekrem Şanlı’ya çok teşekkür ediyorum. Gruplarımız son olarak TOKİ yolunda çalışmaktadır. Bu güzergahımızda da genişletme çalışması, taş duvar yapı ve kilitli parke çalışmalarımız devam ediyor. Verdiğimiz bir kelamı daha yerine getirmenin memnunluğunu yaşıyoruz.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu