Teknoloji

Resident Evil 4 ve Remake karşılaştırma videosu yayınlandı

 
Capcom’un bizlere sunacağı anksiyete temalı hayatta kalma nişancı aksiyon oyunu Resident Evil 4’ün remake versiyonu 24 Mart’ta geliyor. Remake versiyon orijinal oyunu başka bir boyuta taşıyor ve yeni teknolojilerle yeniden karşımıza çıkmasını sağlıyor. Bu süreçte yeni detaylar da yayınlanıyor.
 
İçerik yapımcıları Evil News ve GameV geçtiğimiz günlerde YouTube’da oyunun orijinali ile üretilmiş versiyonunu karşılaştıran bir görsel yayınladılar. Bu görseller sayesinde oyundaki değişiklikleri bizzat görebilir ve nasıl yapılandığına bir göz atabilirsiniz.
 
Resident Evil 4 Remake’e Karşı
 
 
 
Resident Evil 4’ün yeniden yapımı, yeni grafik iyileştirmeleri, yeni oyun içi mekanikler ve daha fazlasını sunacak. Ajan Leon S. Kennedy’yi kontrol edeceğimiz oyunda ana oyundan birçok mekanik yer alacak ve bu tehlikeli dünyada hayatta kalmaya çalışacağız.
 
Bu aksiyon nişancı oyununda çevreyi keşfedebileceğiz, yakın ve menzilli silahları kullanabileceğiz ve bunları etrafta bulduğumuz araçlarla geliştirebileceğiz. Crafting sistemi ile birlikte yeni eşyalar üretebileceğiz ve hikayenin sonuna ulaşmaya çalışacağız.
 
Oyun şu anda ön siparişler için mevcut. Steam’de standart sürüm 563,47 TL, Deluxe sürüm 657,53 TL.
 
İşte karşılaştırma videoları
 
 
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu