Haber

Oğuzhan Uğur, Twitter’da Sahte Kılıçdaroğlu Mevzular Yayınını Açan Kullanıcıya Seslendi

Oğuzhan Uğur’un sunduğu, cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuk olduğu Açık Mikrofon programının yeni bölümünün çekimleri tamamlandı. Tam 7 saat süren çekim sırasında bir kullanıcı, Kılıçdaroğlu’nun yanıtlarını merak edenler için Twitter’da canlı yayın açtı. Kısa bir süre sonra Kemal Kılıçdaroğlu’nun yıllar önce katıldığı Abbas Güçlü’nün Genç Bakış programında yaptığı konuşmanın oynatıldığı ortaya çıktı. Oğuzhan Uğur da bu yayını yapan kullanıcıya seslendi.

Oğuzhan Uğur’un kurduğu Babala TV’de yayınlanan Konular Açık Mikrofon, birçok siyasi figür ve genci bir araya getiren, muhalefetin istediği soruyu sorabileceği şeffaf bir program.

Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan, Sinan Oğan ve Muharrem İnce gibi isimlerin yer aldığı programa Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılması merakla bekleniyordu.

Son olarak Oğuzhan Uğur’un davetlerine cevap verildi ve Kemal Kılıçdaroğlu, Konular Açık Mikrofon’a katılarak salonda vatandaşların sorularını yanıtladı.

Programda sorulan sorular ve Kılıçdaroğlu’nun verdiği cevaplar, çekimde olmayan sosyal medya kullanıcıları tarafından da büyük merak konusu oldu.

Çatışmanın yaşandığı salondaki bir kullanıcı da Twitter üzerinden canlı yayın açtı. 20 bine yakın kullanıcı bu yayını anında dinledi.

Ancak kullanıcının Kemal Kılıçdaroğlu’nun yıllar önce Abbas Güçlü’nün sunduğu Genç Bakış adlı programı dinlediği ortaya çıktı.

Oğuzhan Uğur da çekimin ardından Geçersiz Konular yayınını açan kişiye hitap ettiği bir paylaşım yaptı.

Uğur, “Hiç kızmıyorum, akıllı çocuk, bu tweet’i okuyorsan bize ulaş. Sen gerçekten içerik üreticisisin” dedi. Kullanıcıyı sözleriyle davet etti.

Gerçekten çok mantıklı… Nasıl buldunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu