Teknoloji

Metal Gear Solid Master Vol. 1 24 Ekim’de Çıkıyor!

 
Konami Digital Entertainment BV bugün “METAL GEAR SOLID: MASTER COLLECTION Vol. 1” (Nintendo Switch™, PlayStation®5, Xbox Series X|S, Steam®) fiziksel ve dijital* ön siparişe açıldı ve koleksiyonun 24 Ekim’de satışa çıkacağı duyuruluyor. Ön sipariş bonusları arasında dijital film müziği yer alıyor Metal Gear Solid serisinin “THE BEST IS YET TO COME”, “CAN’T SAY GOODBYE TO YESTERDAY” ve “SNAKE EATER” gibi ikonik temalarının yeniden kaydedilmiş, orkestral yorumlarını içeren albüm. Koleksiyon yayınlandığında bu parçalar indirilebilecek.
 
oyun fragmanı
 
 
 
“METAL GEAR SOLID: MASTER COLLECTION Vol. 1″, “Metal Gear Solid”, “Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty”, “Metal Gear Solid 3: Snake Eater” ve bir dizi bonus içerik**. METAL GEAR serisinin ilk oyunu, Her oyun için senaryolardan oluşan Bir Senaryo Kitabı ve karakterlerin ve hikayelerin kapsamlı bir anlatımından oluşan Ana Kitap, bonus içeriğiyle başı çekiyor.Ayrıca METAL GEAR SOLID: MASTER COLLECTION Cilt 1 içinde iki dijital çizgi roman olacak. Metal Gear Solid: Metal Gear Solid’de Dijital Grafik Roman Olayları dinamik animasyonlu paneller aracılığıyla betimleyen tamamen sesli bir dijital çizgi roman ve ardından devam oyunundaki olayları anlatan Metal Gear Solid 2: Dijital Grafik Roman.
 
Koleksiyondaki Oyunlar
– Metal dişli
– Metal Gear 2: Katı Yılan
– Metal Gear Solid (VR Görevleri/Özel Görevler dahil)
– Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty (HD Collection versiyonu)
– Metal Gear Solid 3: Yılan Yiyen (HD Koleksiyon versiyonu)
– Metal Gear (NES/FC versiyonu)
– Yılanın İntikamı
videolar
– Metal Gear Solid: Dijital Grafik Roman
– Metal Gear Solid 2: Dijital Grafik Roman
Dijital Kitaplar
– Metal Gear Solid: Senaryo Kitabı
– Metal Gear Solid: Ana Kitap
– Metal Gear Solid 2: Senaryo Kitabı
– Metal Gear Solid 2: Ana Kitap
– Metal Gear Solid 3: Senaryo Kitabı
– Metal Gear Solid 3: Ana Kitap
– Metal Gear ve Metal Gear 2: Senaryo Kitabı
– Metal Gear ve Metal Gear 2: Ana Kitap
Oyun Müzikleri
– Metal Gear Solid: Dijital Oyun Müziği
 
 
 
Serinin hayranları ayrıca koleksiyondaki diğer bağımsız dijital oyunlar olarak Metal Gear Solid, Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty ve Metal Gear Solid 3: Snake Eater’ı satın alabilecekler. Bu oyunların bölgesel sürümleri de ücretsiz olarak dijital olarak indirilebilecek.
Koleksiyonun çıkış tarihi duyurusu ile Resmi Konami Mağazası, Metal Gear eserlerinden ve kıyafetlerinden oluşan yeni bir seriye ev sahipliği yapacak. Daha fazla bilgi için: https://officialkonamishop.com/collections/metal-gear
 
basın bülteni

haberkangal.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu