Haber

Mansur Yavaş’tan toplantıya damga vuran ifade: Çalıyor ama çalışıyor diyemeyecekler

Muhalefetin 2023 yılında Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterebileceği isimler ortasında yer alan Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş, belediyenin dün gerçekleştirilen kasım ayı toplantısında dikkat çeken tabirler kullandı.

Mansur Yavaş, “Söz veriyorum dönemimiz bittiğinde ‘çalıyor ama çalışıyor’ diyemeyecekler, ‘çalmadan çok çalıştı’ diyecekler.” formunda konuştu. Mansur Yavaş, “Ankara halkına söz veriyorum. Dönemimiz bittiğinde bizim için çalışmadı diyemeyecekler.” sözlerini kullandı.

“ÇALMADI AMA ÇOK ÇALIŞTI” DİYECEKLER

Yavaş’ın burada yaptığı konuşmada şu ifadeleri dikkat çekti: “Bu kentin çocuklarının rızkını ‘terör örgütlerinin finansmanında kullandılar’ diyemeyecekler. Halka ‘pahalı su ve bilet satıp halkın taleplerine kulak tıkadı’ diyemeyecekler. Çalıyor fakat çalışıyor diyemeyecekler. Çalmadı fakat çok çalıştı diyecekler.”

“TERÖR ÖRGÜTÜNE FİNANSMAN SAĞLADI” DİYEMEYECEKLER

Yavaş şöyle devam etti: “Ankara halkına kelam veriyorum. Devrimiz bittiğinde bizim için çalışmadı diyemeyecekler. Çöp projelere para harcadı diyemeyecekler. Halkın anasının ak sütü üzere helal parasını harama ortak etti diyemeyecekler.

Bu kentin çocuklarının rızkını ‘terör örgütlerinin finansmanında kullandılar’ diyemeyecekler. Halka ‘pahalı su ve bilet satıp halkın taleplerine kulak tıkadı’ diyemeyecekler. Çalıyor ancak çalışıyor diyemeyecekler. Çalmadı fakat çok çalıştı diyecekler.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu