Teknoloji

Discord, Social Network Gas’ı Satın Aldığını Duyurdu!

Dünyanın en bilinen iletişim platformlarının ortasında yer alan Discord, son zamanlarda popüler olmaya başlayan bir sosyal medya platformudur. gazsatın alımını duyurdu Satın alma koşullarıyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken, Gas’ın mevcut pozisyonu korunacak ve bağımsızplatform olarak hizmet vermeye devam edeceği belirtildi.

“H hiç kimse kendini yabancı gibi hissetmez o hissetmiyorYeni bir dünya yaratmak için çalışıyoruz ve bu vizyona ulaşma yolundaki bir sonraki adımımız olarak Gas’ı Discord topluluğuna dahil etmekten heyecan duyuyoruz.“Resmi açıklamada, detaylar dahil değil.

Peki Gas tam olarak ne sunuyor?

Gas oldukça yeni bir sosyal medya platformudur. 2022’de Hizmet vermeye başlayan platform, bu kısacık ömründe 7 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirildi. Uygulama bugüne kadar yaklaşık 7 milyon dolar topladı. Gas’ı şimdi duymadıysanız, yakında duyacağınızdan eminiz.

Gas ile arkadaşlarınıza iltifat edebilirsiniz!

Anonim olarak kullanılabilen gaz, daha lise öğrencilerine odaklı bir uygulama. Platforma üye olduğunuzda ilk olarak okul tercihi yapan kullanıcı okuldaki arkadaşları hakkında anketler oluşturup cevaplayabilir. Örneğin, bir ankette “e n güzel gülümseme ile erkek öğrenci Seçilen kişi daha sonra unvana sahip olduğuna dair bir bildirim alır. Ama kim kime oy verdi? Bilinmeyen.

Acemi uygulama, ilk günlerinde insan kaçakçılığı argümanları üzerine bir iddiaydı!

Gas, birkaç ay önce tuhaf bir tartışmayla geldi. ABD’de bir lise öğrencisi, diğer arkadaşlarını Gas’ın aslında insan kaçakçılığı için kurulan İleri sürmek. Bu durumdan korkan liseli gençler uygulamaya büyük bir hızla devam etti. Aslında, platform CEO’su Nikita Bier, yaşananlar yüzünden bunu söyledi. ölüm tehditleri Hatta aldığını söyledi. Bu iddiaların gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı.

bucak-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu