Ekonomi

Cyngn, yapay zekalı araç ağını genişletmek için RobotLAB ile ortaklık kurdu

MENLO PARK, Kaliforniya – Otonom araç teknolojisi geliştiricisi Cyngn Inc. (NASDAQ: CYN), küresel bir robotik entegratörü olan RobotLAB ile stratejik bir ortaklığa girdi. Bugün duyurulan işbirliği, RobotLAB’ın müşteri satışları için bir filo başlatmak üzere Cyngn’den on adet DriveMod Tuggers satın almasını içeriyor ve Cyngn’in Bayi Ağının önemli bir genişlemesine işaret ediyor.

Bu ortaklığın, RobotLAB’ın neredeyse yirmi yıllık sektör deneyiminden yararlanarak Cyngn’in yapay zeka destekli DriveMod Tuggers’larının geniş ölçekli dağıtımını ve servisini kolaylaştırması bekleniyor. RobotLAB, United Robotics Group’un insansı robotları ve diğer büyük markalar için güvenilir bir distribütör olarak rolünden yararlanarak Amerika Birleşik Devletleri genelinde yeni yerler açarak erişimini genişletmeyi planlıyor.

Cyngn’in mevcut endüstriyel araçlara kolay entegrasyon için tasarlanan DriveMod Kiti, şirketin işgücü kıtlığı ve artan e-ticaret talebi gibi mevcut endüstriyel zorlukları ele alma hedefiyle uyumludur. Şirketin DriveMod, Cyngn Insight ve Cyngn Evolve’u içeren Enterprise Autonomy Suite, müşterileri için üretkenliği ve verimliliği artırmayı amaçlıyor.

Cyngn CEO’su Lior Tal, RobotLAB’ın Kuzey Amerika’daki yerleşik varlığı nedeniyle Cyngn’in ticari ayak izini büyütme yeteneğine olan güvenini dile getirdi. RobotLAB CEO’su Elad Inbar, bu ortaklığın RobotLAB’ın tekliflerini çeşitlendirme ve depo ve lojistik sektöründeki konumlarını güçlendirme potansiyelini vurgulayarak duyguları yineledi.

Bu duyuru bir basın açıklamasına dayanmaktadır ve risk ve belirsizlikler içeren ileriye dönük ifadeler içermektedir. Bu ifadeler gelecekteki performansın garantisi değildir ve gerçek sonuçlar önemli ölçüde farklılık gösterebilir.

Cyngn ve RobotLAB’ın işbirliği, endüstriyel otomasyon pazarında yapay zeka ve robot teknolojilerinin benimsenmesini ve uygulanmasını geliştirmek için stratejik bir hamleyi temsil ediyor.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu