Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avrupa şampiyonası sonrası kaptan Eda Erdem ile konuştu: Oldukça çekişmeli bir maçtı.

Türkçe spor A Milli Kadın Voleybol Takımı, tarihinde bir fark yaratarak Avrupa şampiyonu oldu. Finalde Sırbistan’ı yenerek mutlu sona ulaşan ay-yıldızlı takımı ilk tebrik eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan oldu. Resepsiyonun tamamını izlediğini belirten Erdoğan, kaptanın şunları söyledi: Eda Erdem “Çok rekabetçi bir maçtı.” söz konusu.

“BEŞİNCİ SET ÇOK DAHA REKABETLİ OLMALIYDI”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Eda Fazilet ile yaptığı konuşmada, “Maçı başından sonuna kadar izledik. Oldukça çekişmeli bir maçtı. Beşinci set çok daha çekişmeli geçti. Bütün bunlara rağmen şampiyonluğu kazanmanız moral kaynağı oldu. Ülkemiz adına gurur verici. Daha nice şampiyonluklar diliyorum. Oradaki arkadaşlara ailece teşekkür ediyorum.” “Tebriklerimizi iletirseniz çok memnun olurum. Umarım daha sonra Ankara veya İstanbul’da görüşürüz.” söz konusu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN TEBRİK MESAJI

İnternetin SultanlarıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ederek, “2023 CEV Avrupa Şampiyonu olarak hepimize büyük gurur yaşatan filenin sultanları A Milli Kadın Voleybol Takımımızı canı gönülden kutluyorum.” dedi.

haber-agin.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu