Yaşam

Christina Aguilera: Jennifer Lopez, Antalya’nın harika bir yer olduğunu söyledi

7 Grammy Ödülü sahibi Amerikalı ilahiyatçı ve müzisyen Christina Maria Aguilera, ilk kez konser vermek üzere Türkiye’ye geliyor. 8 Ağustos’ta Antalya Belek’te Regnum Carya’da sahne alacak.

Oxygen’in sorularını yanıtlayan Christina Aguilera, Türkiye’deki geleceği için çok heyecanlı olduğunu belirterek, “Şu an küçük bir turnedeyiz, bu yüzden kalışımız kısa olabilir. Ama umarım Antalya’nın benimle paylaşabileceklerinin en azından bir kısmını deneyimleyebilirim. Benim de konser vereceğim Regnum Carya’da arkadaşım Jennifer Lopez daha önce bir konser vermişti ve ne kadar olağanüstü bir yer olduğunu duymuştum. Gelmek için sabırsızlanıyorum, dedi.

Turneye çıkmanın kaotik ve heyecan verici olduğunu belirten Aguilera, “Artık anne olmak, turneye çıkarken birçok ekstra plan yapmamı gerektiriyor. Ama genel olarak seyahatlerimin her anında ve gittiğim her yerde hayranlarımı görmek her şovu buna değer kılıyor. Uzun zamandır gitmediğim şehirlere gidip yeni yerler görmek çok güzel bir duygu” dedi. (KAYNAK)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu