Haber

Başakşehir Ziraat Türkiye Kupası rakibi kim oldu? Ziraat Türkiye Kupası Başakşehir kiminle eşleşti? ZTK Başakşehir rakibi belli mi?

Başakşehir Ziraat Türkiye Kupası rakibi kim oldu? sorusu gündemde yer alıyor. Ziraat Türkiye Kupası’nda 5.tur eşleşmeleri için kura çekimi yapılacak. ZTK’ya 5.turda katılacak olan Başakşehir’in kiminle eşleştiği ise merak ediliyor. Futbolseverler Başakşehir Ziraat Türkiye Kupası rakibi kim oldu? Ziraat Türkiye Kupası Başakşehir kiminle eşleşti? ZTK Başakşehir rakibi belli mi? sorularına yanıt arıyor. İşte merak edilenler…

BAŞAKŞEHİR ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI RAKİBİ KİM OLDU?

Ziraat Türkiye Kupası’nda kupa heyecanı devam ederken bugün 5.tur kuraları çekilecek. ZTK 5.tur kurası saat 15:00’da çekilecek. Başakşehir’in rakibi şimdi muhakkak olmadı. Kura çekiminin akabinde haberimizi güncelleyeceğiz. Gelişmeleri haberler.com aracılığıyla takip edebilirsiniz.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI KURA ÇEKİMİ NE VAKİT?

Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Çeşidi Kura Çekimi, Riva Hasan Doğan Ulusal Kadrolar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde 11 Kasım günü yapılacak. Orhan Saka Konferans Salonu’nda saat 15.00’te gerçekleşecek. 5. Eleme tipinde toplam 32 kadro seri başı sistemine nazaran eşleşecek ve karşılaşmalar tek maç eleme sistemine nazaran seri başı grupların alanında oynanacak. Bu tıpta, 4. Eleme tipini geçen 27 ekip ile birlikte Trabzonspor, Demir Küme Sivasspor, Fenerbahçe, Otomobilim.com Konyaspor ve Medipol Başakşehir kadroları yer alacak. Kura çekimini TSYD üzerinden akredite olan basın mensupları takip edebilecek.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI KURA ÇEKİMİ HANGİ KANALDA?

Ziraat Türkiye Kupası 5.tur eşleşme kuraları 11 Kasım günü saat 15:00’da başlayacak ve A Spor ekranlarında canlı olarak yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu